Shopping Cart  Shopping Cart   
 

Organisatie en Management - Organisatie en Management
Mind the gap
Verbindingen als succesfactor bij de implementatie van beleid

Deze titel is helaas uitverkocht

Rijk van Kooij
ISBN: 978-90-6665-883-7
48 pagina's
1e druk, 2007

 

Rijk van Kooij is lector zorgmanagement aan de Hogeschool van Arnhem en Nijmegen (HAN).
Mind the gap is de uitgewerkte versie van de lectorale rede die hij uitspreekt op 1 november 2007.

Met name binnen de voorbereiding van beleid en de daaruit volgende implementatie in de gezondheidszorg is het absoluut noodzakelijk te sturen op verbindingen tussen mensen in het algemeen en managementlagen in het bijzonder.

Verbinding in taal, in begrippen en in beelden van de werkelijkheid. Verbindingen in processen impliceren verbindingen tussen mensen.

Rijk van Kooij zal door middel van onderzoek, advisering en bijdragen aan het onderwijs, het begrip “verbindingen” verder operationaliseren. Management- en bedrijfskundige technieken zullen “geladen” worden met zingevingaspecten. Met het statement dat het te allen tijde gaat om mensen, zal Van Kooij stelling nemen tegen de dreigende vertechnocratisering van de zorg.

 

 E-mail de auteur


 Meer over deze auteur(s):
Rijk van Kooij

Copyright © 1997 - 2012 Uitgeverij SWP BV