Paul Kop
Paul Kop ( overleden op 1 december 2025) was managementpsycholoog: “ik focus in mijn adviezen aan cliënten altijd op sterke kanten en op mogelijkheden; de kwetsbare manager in een transformatiefase heeft behoefte aan positief zelfinzicht”, aldus Paul Kop.
Als managementpsycholoog was hij een bijzondere en essentiële schakel in het coachingsproces van de
QEC-cliënt. Hij heeft een lange carrière als professioneel arbeid- en organisatiepsycholoog achter de rug en bijna 20 jaar directeur/eigenaar van assessment bureau Lagerweij.
Naast zijn diagnostieke rol bij QEC was Paul Kop ook de "coach der coaches" en mede-bewaker van de kwaliteit van het proces van de cliënt.
Hij heeft ruim 16 jaar een actieve rol gespeeld binnen het Nederlands Insititut van Psychologen NIP. Zo was hij gedurende tien jaar penningmeester van het algemeen bestuur en ruim zes jaar actief in de rollen van voorzitter en bestuurslid van de sectie A&O. Voor zijn verdiensten voor de vereniging ontving Paul Kop in 2023 het erelidmaatschap van het NIP.
Publicaties
Waardevermeerdering voor alle partijen